Reklama

Zabójstwo w centrum Wrocławia. Kobieta została uduszona

18/05/2017 10:35

Prokuratura i śledczy ciągle badają sprawę śmierci Moniki F., której ciało kilka dni temu znaleziono w jednym z mieszkań w centrum Wrocławia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta została uduszona.

Z ustaleń prokuratury wynika, że do zabójstwa Moniki F. doszło 11 maja w jednym z mieszkań na wrocławskim Śródmieściu. Zwłoki kobiety znaleziono dopiero kilka dni później.


Ciało kobiety zostało już przebadane przez specjalistów z zakresu medycyny sądowej. – Ze wstępnych ustaleń biegłego wynika, iż przyczyną zgonu kobiety było uduszenie – informuje Małgorzata Klaus, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.


Intensywne działania policji i prokuratury doprowadziły do szybkiego ustalenia sprawcy tego czynu. – Okazał się nim 31-letni Mateusz K., który w momencie ustalenia jego danych odbywał karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym – dodaje Małgorzata Klaus.

Reklama

Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut dokonania zabójstwa. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Sprawa została już skierowana do sądu.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości