Około godz. 8 – przy skrzyżowaniu ulicy Pułaskiego z Kościuszki – doszło do zderzenia tramwaju z samochodem. Miały miejsce spore utrudnienia w ruchu, tworzyły się korki.
Tramwaje linii 0L, 0P kursowały objazdem przez ul. Kołłątaja i Skargi, a linii 16 – w obu kierunkach przez ul. Glinianą, Borowską i Skargi.
Z powodu utrudnień autobusy linii 114 (kierunek: Bieńkowice) i 120 (w stronę Trestna) jechały przez ul. Dworcową, Małachowskiego, Pułaskiego i Kościuszki.
Utrudnienia zakończyły się po godz. 8.
Przypomnijmy, że w piątek rano doszło do awarii samochodu na Gądowiance. W związku z tym miały miejsce opóźnienia w kursowaniu autobusów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze