W poniedziałek, chwilę przed godziną 12:00 na wrocławskim odcinku autostrady A4 doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. W związku z koniecznością usunięcia skutków przez około gdzinę przed węzłem Wrocław Wschód wystąpowały utrudnienia dla kierowców.
Skuki zdarzenia udało się uprzątnąć po godz. 13:00. Ruch na tym odcinku autostrady odbywa się już wszystkimi pasami ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze