Reklama

Zielony skwer na Oporowie zdewastowany. Sprawców szuka policja, bałagan posprzątał mieszkaniec [ZDJĘCIA]

28/08/2017 14:12

W nocy z soboty na niedzielę nieznani sprawcy zniszczyli skwer przy skrzyżowaniu ulic Bukowskiego i Solskiego. Sprawę zgłosił policji Tomasz Stefanicki, oficer pieszy Wrocławia.

Wandale zdewastowali m. in. nowe drzewa i tablicę edukacyjną, postawione w ubiegłym roku przez miasto, we współpracy z Fundacją EkoRozwoju. Rozsypali też śmieci. W poniedziałek skwer posprzątał jeden z mieszkańców Oporowa, pan Krzysztof.


Zgłoszenie aktu wandalizmu zostało wysłane policji przez oficera pieszego Tomasza Stefanickiego.


- Jeśli mają Państwo informacje, które mogą pomóc ustalić sprawców, proszę o informację do mnie lub bezpośrednio na policję - apeluje Tomasz Stefanicki.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości