W nocy z soboty na niedzielę nieznani sprawcy zniszczyli skwer przy skrzyżowaniu ulic Bukowskiego i Solskiego. Sprawę zgłosił policji Tomasz Stefanicki, oficer pieszy Wrocławia.
Wandale zdewastowali m. in. nowe drzewa i tablicę edukacyjną, postawione w ubiegłym roku przez miasto, we współpracy z Fundacją EkoRozwoju. Rozsypali też śmieci. W poniedziałek skwer posprzątał jeden z mieszkańców Oporowa, pan Krzysztof.
Zgłoszenie aktu wandalizmu zostało wysłane policji przez oficera pieszego Tomasza Stefanickiego.
- Jeśli mają Państwo informacje, które mogą pomóc ustalić sprawców, proszę o informację do mnie lub bezpośrednio na policję - apeluje Tomasz Stefanicki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze