Utrudnienia dla pasażerów MPK w centrum miasta. Przy Galerii Dominikańskiej, na przystanku w kierunku ulicy Traugutta w tramwaju złamał się pantograf. Sześć linii tramwajowych kursowało objazdami.
Linie 2 i 5 w kierunku Biskupina i Księża Małego skierowano objazdem przez Dworzec Główny, Pułaskiego i plac Wróblewskiego, tramwaje 3, 10 i 33 jeździły przez ulice Świętej Jadwigi, Sienkiewicza i Wyszyńskiego, natomiast "trójka" przez plac Bema, Sienkiewicza, most Pokoju i plac Wróblewskiego.
Utrudnienia zakończyły się po około 40 minutach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze