W czwartkowy poranek zły stan torowiska na Pomorskiej uniemożliwiał korzystanie z niego przez komunikację tramwajową. Prowadzone tam prace naprawcze przywróciły ruch do normy.
W czwartek przed godz. 10 nie było przejazdu dla tramwajów ulicą Pomorską w kierunku centrum. Tramwaje linii 0l, 14,15 i 24 zostały skierowane objazdem przez Chrobrego i Drobnera, a linie 14 i 15 kursowały przez Most Uniwersytecki i ul. Grodzką, natomiast linie 0l, 24 - przez Dubois.
CZYTAJ TEŻ: PIESZA WPADŁA POD TRAMWAJ W CENTRUM
- Z uwagi na zły stan części torowiska musieliśmy wyłączyć ją z ruchu tramwajowego do momentu naprawy. Pracownicy wydziału torów i sieci są już na miejscu, by kontrolować naprawę torów - mówił rano Bartosz Naskręski z MPK Wrocław.
Chodzi dokładnie o fragment w rejonie skrzyżowania z ulicą Kaszubską.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze