Nie mają dziś łatwo kierowcy, którzy próbują wyjechać z miasta w kierunku północy. Trwa remont nawierzchni ulicy Żmigrodzkiej. Zamknięty jest prawy pas w kierunku wyjazdu z miasta (na odcinku od Kamieńskiego do torów kolejowych). Korek ciągnie się aż do Mostów Trzebnickich.
- W poniedziałek i wtorek usuwana jest stara nawierzchnia oraz układana pierwsza warstwa masy bitumicznej - informuje Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta. Od 1 do 5 maja robotnicy nie będą pracowali. Na poniedzałek, 6 maja, planowane jest wylewania ostatniej warstwy asfaltu. - Po zakończeniu prac na pasie prawym front robót przeniesie się na pas lewy - zapowiada Ewa Mazur. Tam również prace zajmą około tygdnia.
Jezdnia w kierunku centrum nie jest remontowana.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze