Reklama

Znów zmiany w komunikacji. Zobacz, które linie pojadą inaczej

06/10/2023 11:13

Od 8 października 2023 roku (niedziela) zmienią się trasy linii tramwajowych 2, 6, 7, 14, 17, 20 i 72 oraz dwóch linii autobusowych: A i D.

Tramwaje linii 6 powrócą na swoją trasę w obu kierunkach przez ulicę Powstańców Śląskich do pętli "Krzyki", a tramwaje linii 7 do pętli "Klecina".

Tramwaje linii 14 będą kursowały w obu kierunkach na trasie Dworzec Nadodrze - Chrobrego - Dubois - Kępa Mieszczańska - pl. Jana Pawła II - pl. Legionów - Grabiszyńska - FAT - Hallera - Powstańców Śląskich - Krzyki

Tramwaje linii 17 powrócą na swoją trasę w obu kierunkach przez ulicę Teatralną, Świdnicką i Powstańców Śląskich do pętli "Klecina".

Powrócą na swoją trasę również kursy linii tramwajowej 2 w relacji Biskupin - Krzyki - Biskupin oraz kursy linii tramwajowej 20 w relacji Oporów - Leśnica - Oporów dlatego tramwaje linii okresowej 72 zostaną zlikwidowane.

Autobusy linii A i D nie będą się już zatrzymywały na przystanku "Wielka", który znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich w pobliżu skrzyżowania z ulicą Wielką. Kursy okresowej linii autobusowej 702 zostaną natomiast zlikwidowane.


Zmienią się też nazwy dwóch przystanków "Piramowicza" zmieni się na "Piramowicza (Kampus Biskupin)", a "Uniwersytecka" (przystanek przy skrzyżowaniu ulicy Szewskiej, Uniwersyteckiej i placu Nankiera) na "Ossolineum (Uniwersytecka)".

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości