Wróć do artykułu

Motocykliści wyposażeni w broń, pałki i kastety jechali na zlot do Wrocławia [ZDJĘCIA]

25/06/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Wypadki Wrocław

Policjanci z Wrocławia zatrzymali sześciu motocyklistów, którzy w ten weekend mieli wziąć udział w zlocie, który odbywał się w stolicy Dolnego Śląska. Okazało się, że mężczyźni mają przy sobie broń, amunicję, pałki teleskopowe oraz kastety.


Autor: Dolnośląska Policja

Autostrada A4 - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości