24/07/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali na wyjeździe z mistrzem Polski, Legią Warszawa 0:0 w drugiej kolejce piłkarskiej Lotto Ekstraklasy.