Wróć do artykułu

Sutryk likwiduje parking w centrum. „Mało mnie obchodzi, czy się ktoś na mnie za to obrazi”

01/03/2019 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Pracownicy Urzędu Miejskiego Wrocławia będą musieli poszukać nowych miejsc do parkowania. Prezydent Jacek Sutryk już teraz każe im płacić za zostawianie aut na parkingu, który dotychczas był darmowy, a wkrótce całkiem zlikwiduje miejsca postojowe.


Autor: Magda Pasiewicz, mh

Urząd Miejski Wrocławia, Jacek Sutryk - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości