01/03/2019 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Pracownicy Urzędu Miejskiego Wrocławia będą musieli poszukać nowych miejsc do parkowania. Prezydent Jacek Sutryk już teraz każe im płacić za zostawianie aut na parkingu, który dotychczas był darmowy, a wkrótce całkiem zlikwiduje miejsca postojowe.
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz