09/12/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotę, w Oleśnicy odbył się pogrzeb policjanta zastrzelonego z rąk bandyty podczas akcji w miejscowości Wisznia Mała. Podkomisarza Mariusza Koziarskiego w samo południe pożegnali koledzy z całej Polski, delegacje policjantów z Czech i Niemiec, przedstawiciele władz oraz zwykli mieszkańcy Dolnego Śląska.