05/01/2025 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W piątkowy wieczór (3 stycznia) ktoś strzelał w okna bloku przy ul. Jęczmiennej.
Pani Lucyna ma dziury w oknie swojego saloniku. - Wieczorem, kiedy ktoś strzelał. oglądałam w tym pokoju telewizję. Na szczęście kula nie przebiła szyby na wylot i nie zostalam ranna.
Miniumum siedem mieszkań zostało ostrzelanych. W jednym odkryto aż pięć dziur po uderzeniu pocisku.
Blok przy ul. Jęczmiennej. To w jego okna strzelano.
Sprawca ataku strzelał najprawdopodobniej z którejś z tych kamienic na ul. Żytniej, które są na podwórku naprzeciw ostrzelanego bloku.