28/07/2025 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W poniedziałek doszło do wypadku na Kępie Mieszczańskiej. Kierująca volvo uderzyła w tramwaj, który następnie uderzył w słup. Z powodu zniszczeń torowisko będzie nieczynne do odwołania. Nikomu na szczęście nic poważnego się nie stało. Naprawa może potrwać aż do środy. Tramwaje linii 18 kursują przez ul. Legnicką i Milenijną, a linii 19, 24 przez most Sikorskiego, pl. Jana Pawła II i ul. Legnicką.
fot. Katarzyna
fot. Jan
fot. Grzegorz