Utrudnienia dla pasażerów MPK! Z powodu awarii torowiska na ulicy Słowiańskiej trzy linie tramwajowe kursowały objazdem.
Tramwaje linii 0L i 1 (Poświętne) kursują objazdem przez Poniatowskiego, pl.Bema, Drobnera, Dubois, Pomorską i pl. Staszica> Dw. Nadodrze. Objazdem jeździły też tramwaje linii 8, ale ok. godz. 20:48 powróciły na swoje stałe trasy.
Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 21.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze