W wyniku poniedziałkowej awarii sieci trakcyjnej na ul. Kwidzyńskiej na ponad godzinę wstrzymany został ruch tramwajów linii 6 na trasie Kromera – Kowale.
Do awarii doszło w poniedziałek po godzinie 14:00. Do czasu naprawienia usterki linia 6 kursowała tylko do pętli Kromera. Na trasie Kromera – Kowale MPK uruchomiło linię autobusową „za tramwaj”.
Usterkę udało się usunąć ok. 15:20 i tramwaje wróciły na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze