W czwartek, przed godz. 7, doszło do awarii tramwaju na skrzyżowaniu ulic Żmigrodzkiej i Kępińskiej. Trzy linie kursowały objazdami.
Tramwaje linii 1, 7 i 15 zawracały na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej z Żmigrodzką. Linie 1 i 7, jadące do centrum, kursowały objazdem przez ul. Bałtycką, Reymonta i pl. Staszica.
Linia 15 kursowała przez ul. Żmigrodzką, Trzebnicką, Dworzec Nadodrze i pl. Staszica. MPK rozwoził pasażerów autobusami "za tramwaj". Utrudnienia zakończyły się i tramwaje wróciły na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze