Wrocławski magistrat zapowiedział, że rusza z nowym pakietem udogodnień dla pieszych, rowerzystów i pasażerów MPK. Skorzystają także restauratorzy. Włodarze miasta chcą "spłaszczyć" komunikacyjne szczyty.
Urząd miasta planuje zdecydowane działania w ramach akcji "Mobilny Wrocław po pandemii". Chodzi o to, by nie dopuścić do negatywnych skutów wzmożonego ruchu samochodowego w centrum, jakiego można się spodziewać ze względu na obawy mieszkańców przed korzystaniem z komunikacji miejskiej ze względów epidemicznych. Urzędnicy nie chcą, by niekorzystnie odczuli to piesi i rowerzyści.
ZOBACZ ZDJĘCIA: STARE MIASTO W CZASIE KWARANTANNY
Oto, jakie zmiany czekają nas na terenie Starego Miasta w najbliższym czasie:
➡️ Strefa 30 - powstaną trzy nowe strefy ograniczonej prędkości do 30 km/h na ulicach Sądowej, św. Mikołaja oraz Świdnickiej;
➡️ Piesza Ruska - z ruchu samochodowego zostanie wyłączony fragment ulicy od pl. Solnego do ul. Rzeźniczej - już od 29 maja
➡️ restauracje i bary przy ulicy Ruskiej będą mogły wykorzystać uspokojoną strefę do rozstawienia i powiększenia ogródków gastronomicznych;
➡️ tymczasowe przejście dla pieszych przez ul. Piotra Skargi na skrzyżowaniu z Oławską;
➡️ jesienią: pilotaż zamykania ulic o poranku w okolicach szkół.
Ostatni podpunkt to projekt „Szkolnej Ulicy”, w ramach którego na pół godziny przed rozpoczęciem lekcji wyłącza się z ruchu samochodowego fragment przylegającej do szkoły ulicy, żeby pozwolić dzieciom na bezpieczne dojście bezpośrednio do szkoły. W ten miasto chce promować podróże do szkoły pieszo, rowerem lub hulajnogą i zmieniać przyzwyczajenia odwożenia tam dzieci przez rodziców autem. Magistrat przekonuje, że rozwiązanie to świetnie przyjęło się w innych miastach.
Więcej szczegółów już wkrótce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze