Ze względu na awarię autobusu MPK na skrzyżowaniu Zielińskiego i Piłsudskiego przez kilkadziesąt minut występowały utrudnienia. Zgięty w przegubie autobus zablokował przejazd linii 122 i 144.
Autobusy linii 122 w stronę dworca oraz 144 w kierunku Wojszyckiej skierowano objazdem przez ul. Piłsudskiego, Świdnicką, Swobodną i dalej Zielińskiego.
Około godz. 8:15 przejazd udało się odblokować.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze