Przez najbliższych siedem nocy, na torowisku na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Hallera będą prowadzone prace konserwacyjne. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, a mieszkańcy z możliwych hałasem.
Podczas nocnych prac szyny będą regulowane, pęknięcia spawane, a nawierzchnia naprawiana. Na skrzyżowaniu będą występować miejscowe ograniczenia ruchu, mieszkańcy natomiast muszą liczyć się z hałasem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze