Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta informuje o kolejnych pracach konserwacyjnych. Tym razem nocne roboty będą odbywały się na Osobowicach.
Prace konserwacyjne zaplanowano na moście Osobowickim, pętli Osobowice i ulicy Trzebnickiej. Będą wiązać się z miejscowymi wygrodzeniami na jezdni oraz hałasem. Przpomnijmy, że w poniedziałek - 5 listopada - rozpocznie się remont torowiska przy ulicy Ślężnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze