Reklama

Ostatni tydzień remontu torowiska na Ślężnej

08/08/2019 14:02

W najbliższy weekend rozpoczyna się ostatni etap remontu torowiska na ul. Ślężnej. W związku z pracami zaplanowanymi na przyszły tydzień, w tym miejscu zmieni się organizacja ruchu.

Remont torowiska na Ślężnej ma zakończyć się w sobotę, 17 sierpnia. Na ostatnie dni zaplanowane jest podbijanie obydwu torów, ukończenie naprawy szyn przy czynnych w tej chwili przestankach oraz demontaż tymczasowych rozjazdów umożliwiających przejazd wahadłowy.


Prace te będą wiązały się z koniecznością całkowitego wstrzymania komunikacji tramwajowej. Ostatni etap remontu ma potrwać maksymalnie do piątku. Potem na ulicę Ślężną powróci regularna komunikacja tramwajowa.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości