W poniedziałek przed południem nad kampusem Uniwersytetu Wrocławskiego pojawił się czarny dym. W okolicach mostu Pokoju doszło do pożaru.
Jak informuje mł. bryg. Mariusz Urbaniak z wrocławskiej straży, na bulwarze przy moście Pokoju paliła się przyczepka gastronomiczna. W momencie przyjazdu straży pożarnej ogień rozprzestrzenił się na cały pojazd.
Pożar udało się już ugasić. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze