Znów utrudnienia w ruchu tramwajów. Tym razem był problem z torowiskiem między Różyckiego i Sępolnem. Prowadzone były tam prace naprawcze.
Z powodu utrudnionego przez prace na torowisku między Różyckiego i Sępolnem dojazdem na Sępolno tramwaje musiały kursować objazdami. Tramwaje linii jechały w relacji pl. Grunwaldzki do ZOO, a tramwaje linii 9 i 17 - przez Piastowską i Mickiewicza.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji uruchomiło autobusy "za tramwaj" do Sępolna. Ruch został już przywrócony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze