Reklama

Radiowóz zderzył się z samochodem, w którym jechało kilkumiesięczne dziecko

02/10/2018 18:07

We wtorek po godz. 16:00 na ulicy Buforowej jadący na sygnale radiowóz zderzył się z samochodem, w którym jechała kobieta z kilkumiesięcznym dzieckiem. Nikomu nic się nie stało, ale kobieta pojechała z dzieckiem na badania do szpitala.

Policjanci jechali radiowozem na zdarzenie, które miało miejsce na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Na wysokości ulicy Malinowskiego skręcająca w nią kobieta nie zachowała ostrożności i jej samochód zderzył się z jadącym na sygnale radiowozem, który wyprzedzał kolumnę samochodów. – Nie zwróciła uwagi na uprzywilejowany pojazd i doszło do zderzenia dwóch aut – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak. – W jej samochodzie było kilkumiesięczne dziecko. Oboje zostali poddani diagnostyce przez obecnego tam lekarza, który stwierdził, że nic im się nie stało, ale po pół godziny kobieta postanowiła, że pojedzie z dzieckiem do szpitala, żeby je przebadano – dodał Dutkowiak.


Dwa samochody osobowe zderzyły się natomiast na wysokości miejscowości Zacharzyce, między Siechnicami a Iwaninami.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości