Reklama

Remont ulicy Berenta przyspieszony z powodu pandemii. Nowe utrudnienia [MAPA]

09/04/2020 18:26

Kolejny etap remontu ulicy Berenta na wrocławskich Karłowicach. W piątek wieczorem wykonawca wprowadzi nowe utrudnienia, które potrwają około dwóch tygodni. 

W związku z przebudową kanalizacji sanitarnej w piątek, 10 kwietnia, wieczorem wykonawca prac, firma Bickhardt Bau Polska, zamknie wylot z południowej strony ulicy Berenta. Mieszkańcy dojadą do ulicy Boya-Żeleńskiego ulicami Potockiego oraz Dygasińskiego.


Na skrzyżowaniu ulic Boya Żeleńskiego i Berenta wprowadzone zostanie tymczasowe zwężenie jezdni. Nie będzie natomast dodatkowych zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej. Prace na tym odcinku mają potrwać około dwóch tygodni. 


- Wykonawca pierwotnie miał to zadanie realizować w wakacje, ale ze względu na mniejszy ruch, spowodowany pandemią koronawirusa, zdecydował się wykonać je teraz - mówi Krzysztof Świercz z Wrocławskich Inwestycji. 

Reklama

Prace te są realizowane w ramach przebudowy północnej części ulicy Berenta, która trwa od końca lutego. W rezultacie powstaną tam nowa jezdnia, ścieżka rowerowa, chodniki, oświetlenie, przejścia dla pieszych i nowe przystanki autobusowe. Koszt inwestycji przekracza 8,2 mln zł. Czytaj więcej tutaj


mgo/mat.pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości