Co wrocławianie zgłaszają przy pomocy Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa? Okazuje się, że najczęściej są to przypadki nieprawidłowego parkowania. Wszystkie zgłoszenia są przez policjantów weryfikowane, a część problemów przez pierwszy rok nowej fukncjonalności udało się wyeliminować. Przekazywane za pomocą mapy informacje są uwzględniane przy planowaniu służby patrolowej lub obchodu dzielnicowego.
W Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, która działa już od roku, zgłaszać można całą paletę problemów, które są uciążliwe dla lokalnej społeczności. W rejonie wrocławskiego Śródmieścia ponad 90 procent potwierdzonych zgłoszeń dotyczy przypadków nieprawidłowego parkowania. Po konsultacjach z zarządcami poszczególnych terenów, w wielu miejscach udało się zmienić oznakowanie lub ustawić słupki wygradzające.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze