Reklama

Synowie Adama Wójcika zadebiutowali w lidze NCAA

08/11/2018 14:17

Jan i Szymon Wójcikowie oficjalnie zadebiutowali w zespole Missouri State Bears, który występuje w lidze NCAA. Synowie legendarnego koszykarza WKS-u zaprezentowali się co najmniej dobrze, a ich zespół pewnie pokonał Oral Roberts University 84:50.

Szymon Wójcik na parkiecie spędził 19 minut, w czasie których zdobył sześć punktów, odnotował 3 zbiórki i blok. Jego brat Jan grał nieco krócej, bo 14 minut, a w tym czasie rzucił dwa punkty, trzykrotnie zbierał piłkę z tablic i zanotował trzy przechwyty.


Przypomnijmy, że Jan i Szymon Wójcikowie pierwsze kroki w koszykówce stawiali w kobierzyckim KKS-ie, a następnie dołączyli do francuskiego zespołu Elan Chalon. Kolejnym etapem jest NCAA - bracia rozpoczęli studia na Uniwersytecie Missouri, które łączą z grą w Missouri State Bears. Ich ojciec - Adam - był legendarnym koszykarzem Śląska Wrocław.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości