Jan i Szymon Wójcikowie oficjalnie zadebiutowali w zespole Missouri State Bears, który występuje w lidze NCAA. Synowie legendarnego koszykarza WKS-u zaprezentowali się co najmniej dobrze, a ich zespół pewnie pokonał Oral Roberts University 84:50.
Szymon Wójcik na parkiecie spędził 19 minut, w czasie których zdobył sześć punktów, odnotował 3 zbiórki i blok. Jego brat Jan grał nieco krócej, bo 14 minut, a w tym czasie rzucił dwa punkty, trzykrotnie zbierał piłkę z tablic i zanotował trzy przechwyty.
Przypomnijmy, że Jan i Szymon Wójcikowie pierwsze kroki w koszykówce stawiali w kobierzyckim KKS-ie, a następnie dołączyli do francuskiego zespołu Elan Chalon. Kolejnym etapem jest NCAA - bracia rozpoczęli studia na Uniwersytecie Missouri, które łączą z grą w Missouri State Bears. Ich ojciec - Adam - był legendarnym koszykarzem Śląska Wrocław.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze