Reklama

Wrocław: dewastowali samochody i podpalili składowisko opon. Okazało się, że to jeszcze dzieci

20/08/2018 08:39

Wrocławska policja zatrzymała trójkę chłopców, którzy są podejrzani o dewastowanie samochodów, rozbijanie szyb w budynkach i podpalenie składowiska opon. Okazuje się, że wandale to dzieci w wieku 10-11 lat.

Wrocławscy policjanci od pewnego czasu pracowali nad ustaleniem, kto jest sprawcą zniszczeń na jednej z wrocławskich posesji. Właściciel obiektu zgłosił, że nieznani sprawcy wybijali szyby w samochodach, obiektach gospodarczych i podpalili składowisko opon.


– Uszkodzeniu uległo siedem zaparkowanych pojazdów mechanicznych, w których nieznani sprawcy powybijali szyby i stłukli reflektory. Dodatkowo wybite szyby zauważono też w pobliskim budynku gospodarczym, a obok niego podpalili skład używanych opon – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.

Reklama

Mundurowym udało się ustalić, że sprawcami dewastacji są trzej chłopcy w wieku od 10 do 11 lat. Nieletni zostali już przesłuchani w obecności rodziców, a całość materiałów w sprawie trafiła do rozpatrzenia przez sąd rodzinny.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości