Reklama

Wrocławianin wsiadł na quada i zniknął bez śladu. Policja przeczesuje całą okolicę, w akcji śmigłowiec

30/09/2023 11:28

Przez całą noc policja i straż pożarna szukali 48-letniego mężczyzny, który w piątek około godziny 17 wyszedł z domu, wsiadł na quada i od tamtej pory nie kontaktuje się z bliskimi.

Zaginięcie mężczyzny zgłosiła w piątkowe popołudnie jego żona. Małżeństwo mieszka w rejonie ulicy Avicenny. 48-latek wyjechał quadem z domu i zniknął. Mimo, że nie minęło jeszcze standardowe 48 godzin, policja zaangażowała wielu funkcjonariuszy w jego poszukiwania. Pomagają im strażacy, ratownicy wodni na Odrze oraz lotnicze pogotowie ratunkowe. Mimo to na razie akcja nie przyniosła skutku.


- Nic nie wskazuje na to, że mężczyzna jest w stanie zagrożenia życia i zdrowia. Jest też zdolny do samodzielnego funkcjonowania. Jeżeli ktoś zauważy osobę poruszającą się na quadzie lub porzuconego quada, prosimy o kontakt z komisariatem policji Fabryczna lub na numer alarmowy 112 - mówi Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości