Reklama

Wycinka drzew przy ulicy. Miasto uznało, że zagrażają bezpieczeństwu

20/08/2018 11:06

Od poniedziałku, przez ponad dwa tygodnie, na zlecenie Zarządu Zieleni Miejskiej wycinane będą drzewa, rosnące przy ul. Kosmonautów. W ocenie miasta są martwe i mogą upaść na drogę.

Po pierwszym tygodniu września ulica Kosmonautów, łącząca przy Stadionie Wrocław, Nowych Żernikach i nowym szpitalu wojewódzkim ulice Lotniczą i Średzką, będzie uboższa o osiem klonów i jesionów.


Zostaną one wycięte decyzją Zarządu Zieleni Miejskiej, który uznał je za martwe lub umierające. Urzędnicy uważają, że w obliczu przedłużającej się suszy i zapowiadanych gwałtownych wichur suche drzewa są zagrożeniem dla kierowców podróżujących ulicą Kosmonautów oraz mieszkańców okolic.


Wycinka rozpoczęła się w poniedziałek, 20 sierpnia i ma potrwać do 7 września.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości