We wtorek, po godz. 13, przy cmentarzu Grabiszyńskim wykoleił się tramwaj, blokując torowisko w obu kierunkach. Linie tramwajowe, korzystające zwykle z tej trasy, kursowały objazdami. MPK Wrocław podstawiło również autobus "za tramwaj".
Torowisko na ulicy Grabiszyńskiej, na wysokości cmentarza Grabiszyńskiego, było nieprzejezdne w obie strony.
Tramwaje linii 4, 5 i 11 skierowano do zajezdni Borek przez al. Hallera i ul. Powstańców Śląskich, a trasę tramwajów linii 20 skrócono do pętli Grabiszyńskiej przy al. Hallera.
Autobusy linii A, 107, 125, 319 i 325 również skierowano objazdem przez ul. Ostrowskiego, Krzemieniecką, Awicenny i Wiejską.
Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji Grabiszynek - Oporów.
Ok. godz. 15:00 ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze