Reklama

Wypadek na A4. Droga w kierunku Opola była zablokowana, są ranni

09/06/2017 18:56

Około godziny 18 na autostradzie A4 w kierunku Opola doszło do niebezpiecznego wypadku. Na wysokości Brzegu zderzyły się trzy samochody osobowe. Trzy osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko - na miejsce zdarzenia został wysłany helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Utrudnienia zostały już usunięte. Wcześniej policja zalecała objazdy, a kierowcy mogli ominąć zator, zjeżdżając z autostrady węzłami Brzezimierz oraz Wrocław Wschód.

Przypomnijmy, że na wcześniejszym odcinku autostrady (Legnica-Wrocław) również są utrudnienia, spowodowane robotami drogowymi.


Ruch w kierunku Wrocławia odbywał się dwoma pasami, a prawy i lewy pas do Katowic były zablokowane. Kierowcy korzystali z pasa awaryjnego.


Ok. godz. 21 sytuacja w tym miejscu wróciła do normy. 


 


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości