W poniedziałek po południu doszło do sporego wypadku przy skrzyżowaniu ul. Lotniczej z Górniczą. W wyniku zderzenie trzech pojazdów 4 osoby trafiły do szpitala.
Do zdarzenia doszło około godziny 15:30. Jak informuje nas nadkom. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji kierujący busem marki Mercedess nie zdążył wyhamować i uderzył w stojące przed nim bmw, które z kolei uderzyło w skodę.
W wypadku ranne zostały 4 osoby, które już trafiły do szpitala. Ich obrażenia nie zagrażają życiu.
Przez kilkanaście minut po zdarzeniu w okolicy utworzyły się duże korki. Obecnie samochody zostały zepchnięte na chodnik i nie blokują już przejazdu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze