W czwartek, ok. godz. 11.15, na drodze ekspresowej S8 w kierunku Wrocławia autobus potrącił pieszego, który z obrażeniami trafił do szpitala.
Do wypadku doszło między węzłami Łozina i Oleśnica Zachód, na jezdni w kierunku Wrocławia. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu szacowała, że utrudnienia potrwają do dwóch godzin, ale z sytuacją udało się uporać w 45 minut.
W tym czasie zablokowane były dwa pasy: prawy i rozjazdowy. Kierowcy mieli do dyspozycji wyłącznie lewy pas.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze