Na kilka dni musimy pożegnać się ze słońcem w mieście. Nad stolicę Dolnego Śląska przyszedł front atmosferyczny, który będzie skutkował dużym zachmurzeniem i opadami.
We Wrocławiu od piątku do niedzieli będzie bardziej ponuro, możemy też na razie zapomnieć o nieznośnych upałach.
W piątek będzie do 27 stopni, w sobotę - do 23, a w niedzielę, uwaga, zaledwie 15 stopni!
Na szczęście w poniedziałek temperatura znów przekroczy 20 kresek na plusie, a słońce do Wrocławia ma wrócić we wtorek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze