W niedzielę, tuż przed rozpoczęciem meczu Betard Sparty Wrocław z Unią Leszno na Stadionie Olimpijskim, jeden z kibiców dostał ataku serca. Został przewieziony do szpitala.
Według wstępnych informacji był to starszy mężczyzna, który stał na trybunie w pełnym słońcu. Nagle zasłabł. Pozostali kibice podjęli próbę ratowania go, aż w końcu wezwali pogotowie ratunkowe.
Na Stadion Olimpijski przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy medyczni udzielili pierwszej pomocy kibicowi. Ostatecznie do szpitala przetrasportowała go karetka.
Więcej o meczu piszemy tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze