W czwartkowy poranek na rondzie Reagana mieszkańców czekał przykry widok. Po interwencji policji i pogotowie ratunkowego na peronach od strony mostu Zwierzynieckiego stanął czarny parawan.
Mężczyznę leżącego na przystanku zauważył jeden z pasażerów i zadzwonił na numer alarmowy. Na miejscu interweniowały policja i pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon.
CZYTAJ TEŻ: KOBIETA POD TRAMWAJEM NA PL. JANA PAWŁA II
- Zgłoszenie dostaliśmy ok. godz. 7. Ze wstępnych ustaleń wynika, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Wciąż jeszcze prowadzimy tam czynności, ale nie ma żadnych utrudnień - mówi Krzysztof Marcjan w wrocławskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze