Koncert z rockowymi przebojami i wystawa w hołdzie dla grających rocka artystów. W Starym Klasztorze odbędzie się wydarzenie inspirowane kultową stacją muzyczną MTV. Jej lata świetności przypadły na końcówkę XX wieku.
Podczas koncertu zostanie otwarta wystawa plakatów Macieja Świętego poświęcona twórcom, którzy mieli największy wpływ na muzykę rockowa z tego okresu. – Odsłonięte zostaną portrety artystów, którzy ukształtowali gust muzyczny wielu pokoleń, w tym również wrocławskiego gitarzysty i ilustratora – mówią organizatorzy.
– Będziemy mogli stanąć twarzą w twarz i usłyszeć m.in. Pearl Jam, U2, Faith No More, Kings of Leon, Coldplay, Amy Winehouse, Radiohead, Alanis Morissete czy Oasis – dodają. W trakcie imprezy będzie można kupić prezentowane na ekspozycji dzieła.
Na koncercie wystąpią wrocławscy wokaliści, z którymi Maciej Święty współpracuje od ponad 10 lat: Agnieszka Bednarek (Soulution), Adam Sypuła (Sypuła Człowiek na Taśmie) i Wojciech "Cieniu" Lechończak (Yellow). Towarzyszyć im będzie zespół muzyczny w składzie: Filip Laszuk (perkusja), Wojciech Charytonowicz (bass), Hubert Radoszko (gitary) i Maciej Święty (gitary).
Wydarzenie zatytułowane "Let"s Rock! - Złote Lata MTV" odbędzie się w niedzielę, 7 listopada, o godz. 20 w Starym Klasztorze (ul. Purkyniego 1). Bilety kosztują 35 i 45 zł (przedsprzedaż) oraz 40 i 50 (w dniu koncertu). Można je kupować tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze