Stowarzyszenie “miastoDrzew” i Grupa “Zieleń Wrocławska” złożyły petycje do prezydenta Rafała Dutkiewicza w sprawie wycinania, uszkadzania i wadliwego podlewania drzew we Wrocławiu.
Aktywistki uważają, największym zagrożeniem dla dojrzałych drzew jest nieumiejętne prowadzenie prac budowlanych w ich sąsiedztwie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze