Artur Zborowski to jeden z 10 kandydatów na prezydenta Wrocławia i kandydat na radnego miejskiego z listy KW Jesteśmy Stąd. Jako przyszły prezydent miasta chciałby skupić się na działaniach społecznych i pokazaniu, że ludzie o różnych poglądach politycznych mogą ze sobą współpracować w samorządzie. – Wśród nas mamy ludzi, z prawej i lewej strony. Wierzymy, że słuchanie ich to świetne antidotum na bolączki dotyczące Wrocławia – mówi w rozmowie z tuWroclaw.com.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze