Reklama

Awaria ciepłownicza we Wrocławiu. Przerwy w dostawie na kilkudziesięciu ulicach [ZDJĘCIA]

21/09/2020 21:00

Ze względu na awarię magistrali ciepłowniczej spora część Wrocławia pozbawiona jest dostępu do energii ciepłowniczej. Problemy z dostawą ciepła mogą występować też na kilku innych osiedlach.

Do awarii doszło w poniedziałek wieczorem w rejonie skrzyżowania ulic Legnickiej i Ostatniego Grosza. Wcześniej Fortum informowało, że prace naprawcze potrwają najprawdopodobniej nie do wtorkowego południa, jak początkowo zakładano, a dobę dłużej, do środy, do godz. 12. Dotyczyło to części adresów. Teraz wiadomo już, że niektórzy mieszkańcy muszą uzbroić się w jeszcze wiecej cierpliwości - w paru miejscach usuwanie awarii potrwa do środy, do godz. 22 lub nawet do czwartku, do godz. 10. Szczegółowy harmonogram prac pod zakładką "Wrocław" tutaj


Z powodu awarii pozbawieni dostawy energii ciepłowniczej byli lub są mieszkańcy następujących ulic:

Reklama

Bajana, Bednarska, Bogatyńska, Bulwar Dedala, Bulwar Ikara, Celtycka, Dokerska, Drzewieckiego, Dziadoszańska, Dzielna, Gołężycka, Górnicza, Gwarecka, Horbaczewskiego, Idzikowskiego, Ignuta, Kłodnicka, Kolista, Koszykarska, Kozanowska, Latawcowa, Lotnicza, Maślicka, Mączna, Modra, Na Ostatnim Groszu, Pałucka, Papiernicza, Pilczycka, Połbina, Rędzińska, Rękodzielnicza, Setna, Sielska, Sterowcowa, Szybowcowa, Aleja Śląska, Ślężańska, Śliwowa, Węgliniecka, Wiślańska.


Wyłączenie magistrali spowodowało również zaniżenie parametrów pracy sieci, aż do całkowitego zaniku, na osiedlach Gądów, Popowice i Nowy Dwór.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości