Reklama

Centralna Liga Juniorów: Śląsk U18 wygrywa w Bełchatowie

29/10/2018 09:41

Cenne zwycięstwo zespołu Śląska Wrocław do lat 18. Młodzi wrocławianie w meczu Centralnej Ligi Juniorów wygrali na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 2:0. Obie bramki strzelił Grzegorz Kotowicz.

Po dość wyrównanym początku, Śląsk z każdą minutą coraz bardziej przeważał na boisku, dążąc do pierwszego trafienia. Mimo kilku ciekawych akcji do przerwy jednak wynik wciąż pozostawał bezbramkowy. Po zmianie stron wrocławianie zaatakowali odważniej, ale bramki dla Śląska padały tylko po stałych fragmentach gry. Losy spotkania rozstrzygnął Grzegorz Kotowicz, który w 60. i 75. minucie skutecznie uderzał z rzutów wolnych.


- Byliśmy drużyną bardziej zorganizowaną i w mojej ocenie przez większość czasu kontrolowaliśmy spotkanie - komentuje trener Śląska Ryszard Pietraszewski. - Cieszy gra na zero z tyłu, byliśmy solidni w grze defensywnej, a przeciwnik nie stworzył sobie wielu okazji bramkowych - dodaje.

Reklama

Po 13 ligowych kolejkach Śląsk zajmuje siódme miejsce z 19 punktami. Na ten dorobek składa się sześć zwycięstw, remis i sześć porażek. Kolejne spotkanie WKS-u w najbliższą sobotę (3 listopada) - wrocławianie o godzinie 12 podejmą Ruch Chorzów.


GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 0:2 (0:0)
Bramki: Kotowicz dwie


Śląsk: Frasik - Maciak, Paluszek, Musiał, Jarzębowski, Boruń, Kotowicz, Poniedziałek, Wypart, Wacławek, Łokietek.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości