Wczesnym rankiem doszło do wypadku na autostradowej obwodnicy Wrocławia. W rejonie węzła Wrocław Północ - Łącznica S5 z AOW ciężarówka uderzyła w bariery. Jezdnia w kierunku Warszawy/Kudowy przez pewien czas była zablokowana, tworzył się ogromny korek.
Samochód ciężarowy wjechał w bariery i się złamał. Do zdarzenia doszło w rejonie węzła Północ na autostradowej obwodnicy Wrocławia. Pojazd zablokował dwa pasy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ruch całkowicie udrożniono po godz. 6 rano.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze