Koalicja Obywatelska będzie miała w nowym Sejmie aż sześciu posłów z Wrocławia - to bardzo silna reprezentacja i idealne warunki do spełnienia wyborczych obietnic bezpośrednio dotyczących Wrocławia i jego okolic. Co nam obiecali nowi posłowie?
CO KOALICJA OBYWATELSKA OBIECAŁA WROCŁAWIOWI? KLIKNIJ I ZOBACZ
Prawo i Sprawiedliwość w kończącej się kadencji miało pięciu wrocławskich posłów, teraz będzie miało tylko czterech. Aż dziewięciu reprezentantów wyśle za to na Wiejską opoozycja, która wkrótce przejmie władzę. W tej dziewiątce szóstka to posłowie Koalicji Obywatelskiej. "Nadzieja dla Wrocławia" - pisał o sobie na wyborczych billboardach i banerach Michał Jaros, szef dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej. Co konkretnie ma na myśli? Zobaczcie w naszej galerii główne obietnice Koalicji Obywatelskiej dotyczące Wrocławia.
CO KOALICJA OBYWATELSKA OBIECAŁA WROCŁAWIOWI? KLIKNIJ I ZOBACZ
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze