Reklama

Co Koalicja Obywatelska obiecała Wrocławiowi? Obwodnice, tramwaje i 200 mln zł co roku. Oto lista obietnic!

20/10/2023 17:00

Koalicja Obywatelska będzie miała w nowym Sejmie aż sześciu posłów z Wrocławia - to bardzo silna reprezentacja i idealne warunki do spełnienia wyborczych obietnic bezpośrednio dotyczących Wrocławia i jego okolic. Co nam obiecali nowi posłowie?

CO KOALICJA OBYWATELSKA OBIECAŁA WROCŁAWIOWI? KLIKNIJ I ZOBACZ


Prawo i Sprawiedliwość w kończącej się kadencji miało pięciu wrocławskich posłów, teraz będzie miało tylko czterech. Aż dziewięciu reprezentantów wyśle za to na Wiejską opoozycja, która wkrótce przejmie władzę. W tej dziewiątce szóstka to posłowie Koalicji Obywatelskiej. "Nadzieja dla Wrocławia" - pisał o sobie na wyborczych billboardach i banerach Michał Jaros, szef dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej. Co konkretnie ma na myśli? Zobaczcie w naszej galerii główne obietnice Koalicji Obywatelskiej dotyczące Wrocławia.

Reklama

CO KOALICJA OBYWATELSKA OBIECAŁA WROCŁAWIOWI? KLIKNIJ I ZOBACZ


g

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości