Reklama

„Dobre słowa”. Cleo nagrała we Wrocławiu teledysk z udziałem dzieciaków [ZOBACZ]

26/06/2021 11:42

W niedzielne popołudnie premierę będzie miał teledysk do piosenki „Dobre słowa”, który został zrealizowany wraz z popularną piosenkarką Cleo i dzieciakami. Zrealizowany z okazji ubiegłorocznego Dnia Życzliwości projekt nakręcono w jednej z wrocławskich szkół.

Aby wziąć udział w muzycznej zabawie należało nagrać swoje wykonanie piosenki, a nagrodą było wspólne wykonanie piosenki i nagranie teledysku z Cleo, która jest Ambasadorką Życzliwości. – Do konkursu zgłosiły się osoby z całej Polski i w każdym wieku - przedszkolaki, uczniowie, ale również dorośli – mówią organizatorzy. I dodają, że nie zabrakło zarówno wykonań solo jak i w grupie. Co ciekawe jedna z uczestniczek wykonała utwór w języku migowym.

Autorką słów do piosenki jest Magdalena Zawartko, która razem z Grzegorzem Rdzakiem odpowiadała także za aranżację utworu. – Cleo wspólnie z towarzyszącymi jej dzieciakami chcą przekazać, że bez słów „dziękuję”, „proszę” i „przepraszam” nie ma w naszym życiu nie ma słońca – podkreśla Zawartko, kierowniczka muzyczna projektu.

Teledysk powstał we wnętrzach jednej z wrocławskich szkół, według scenariusza i w reżyserii Michała Zielińskiego z Grupy MagicLine.

Premiera klipu do piosenki “Dobre słowa” do melodii utworu Cleo „Łowcy gwiazd”, odbyła się w niedzielę, 12 czerwca o godz. 17, na fanpage’u Wroclawia. Można go zobaczyć poniżej:



mh/mat.pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości