Reklama

Dostał zawału podczas meczu, zmarł w szpitalu

12/06/2017 13:34

W niedzielę wieczorem starszy mężczyzna przeszedł atak serca tuż przed rozpoczęciem meczu żużlowego Sparty Wrocław. Mimo akcji ratunkowej zmarł.

Kibic, który zasłabł w niedzielę przed godz. 19 na Stadionie Olimpijskim, siedział na mocno nasłonecznionej trybunie i być może to właśnie było przyczyną zawału. Mężczyzna źle się poczuł jeszcze przed rozpoczęciem wyścigów, bo start meczu był opóźniony o pół godziny.
 
Jako pierwsi interweniowali ratownicy z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po udzieleniu pierwszej pomocy mężczyzna zostal przewieziony karetką do szpitala przy ul. Kamieńskiego. Pracownicy pogotowia uznali, że tak będzie szybciej.
 
W szpitalu podjęto drugą próbę reanimacji. Pacjent był w bardzo ciężkim stanie. Nie udało się go uratować. 
 
O zdarzeniu pisaliśmy tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości