Na 17. kilometrze autostradowej obwodnicy Wrocławia z uszkodzonego tira wylało się około 300 litrów paliwa. Plamę usuwała straż pożarna.
Na AOW, na 17. kilometrze drogi w stronę Kudowy (na wysokości Stadionu) na jezdnię wylało się ok. 300 litrów paliwa. Interweniowała straż pożarna - były utrudnienia w ruchu na jednym pasie, a korek miał około dwóch kilometrów.
- Najprawdopodobniej kierowca tira zahaczył o barierki i uszkodził zbiornik paliwa - informuje dyżurny wrocławskiej straży pożarnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze