W dwóch częściach miasta - w rejonie Oporowa i Sępolna - doszło do dwóch awarii, wodociągowej i energetycznej. MPWiK oraz Tauron naprawiają swoje sieci.
Prądu od rana nie ma na ul. Nulla, bocznej Dembowskiego. Dotyczy to numerów od 2 do 8. Do awarii doszło o godz. 5.25, a usterka ma być usunięta do godz. 11.
CZYTAJ WIĘCEJ: KOMUNIKATY I OSTRZEŻENIA NA WTOREK
Natomiast na brak wody narzekają lokatorzy budynków przy alei Piastów 30-52 (numery parzyste). Tutaj przerwa w dostawach potrwa w godz. 8-13.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze