Reklama

Gangrena we wrocławskim szpitalu. SOR zamknięty na 48 godzin

13/10/2019 16:27

U jednego z pacjentów szpitala im. Marciniaka we Wrocławiu przy ulicy Fieldorfa zdiagnozowano gangrenę. Na czas przeprowadzenia działań dezynfekcyjnych, czyli na około 48 godzin, Szpitalny Oddział Ratunkowy w tej placówce nie będzie przyjmował pacjentów.

- W tym czasie wszyscy pacjenci kierowani są przez zespoły karetek Pogotowia Ratunkowego na inne SOR-y wrocławskich szpitali. Pacjenci indywidualnie zgłaszający się do Szpitala im. T. Marciniaka również proszeni są o korzystanie z innych wrocławskich SORów: Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Kamieńskiego, Szpitala Klinicznego na ul. Borowskiej oraz Szpitala Wojskowego przy ul. Weigla - podkreśla Michał Nowakowski, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Dolnośląskiego.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości