U jednego z pacjentów szpitala im. Marciniaka we Wrocławiu przy ulicy Fieldorfa zdiagnozowano gangrenę. Na czas przeprowadzenia działań dezynfekcyjnych, czyli na około 48 godzin, Szpitalny Oddział Ratunkowy w tej placówce nie będzie przyjmował pacjentów.
- W tym czasie wszyscy pacjenci kierowani są przez zespoły karetek Pogotowia Ratunkowego na inne SOR-y wrocławskich szpitali. Pacjenci indywidualnie zgłaszający się do Szpitala im. T. Marciniaka również proszeni są o korzystanie z innych wrocławskich SORów: Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Kamieńskiego, Szpitala Klinicznego na ul. Borowskiej oraz Szpitala Wojskowego przy ul. Weigla - podkreśla Michał Nowakowski, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Dolnośląskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze